Specialisté na individuální potravinové produkty

Tak jak jsou naši zákazníci různí, jsou individuální i naše řešení potravinových výrobků, která vytváříme společně, od produktového nápadu až po úspěšné uvedení potraviny na trh.

Disponujeme know how, certifikacemi, výrobními a plnicími zařízeními a dokážeme naslouchat. Protože nejdůležitější je, aby hotový potravinový výrobek přesně odpovídal Vašim požadavkům.

01 Food Service

Už 80 let představuje Hügli inovativní produktová řešení v oblasti polévek, omáček, bujonů, kořenících přípravků, antipasti, dresinků, čerstvých výrobků a dezertů. Naším cílem je poskytnout Vám co nelepší podporu v každodenní práci a zároveň zajistit našimi potravinovými výrobky Vaši spokojenost a především spokojenost Vašich hostů.

02 Naše značky

Hügli vytvořil rozsáhlý obchod s různými značkami a potravinovými řadami pro různé odbytové kanály. Našim zákazníkům nabízíme velmi kvalitní a kulinářské sortimenty potravin převážně v biokvalitě.

Heirler
Neuco
Cenovis
Natur Compagnie
Erntesegen
tellofix
EDEN
Oscho

03 Vaše značka

My u Hügli vyvíjíme a vyrábíme potravinové výrobky pro koncové spotřebitele podle představ a přání našich zákazníků. Opíráme se přitom o naše znalosti trhu a výrobků.

Přitom je naším cílem poskytnout našim zákazníkům v krátkém čase individuální řešení potravinových výrobků, které v plném rozsahu zohledňuje konkrétní specifické požadavky.

04 Food Industry

Know how, flexibilita, rychlost a spolehlivost – to jsou naše silné stránky při vývoji a výrobě individuálních potravinových výrobků.

Pro zpracovatelský průmysl jsme výkonným dodavatelem dochucovacích složek, ať už ve formě outsourcingu odpovídajících směsí pro naše zákazníky nebo vyladěných kompozic, jako jsou reakční aromata.