Food Industry – Váš partner pro nezaměnitelnou chuť

Know how, flexibilita, rychlost a spolehlivost jsou našimi silnými stránkami při vývoji a výrobě individuálních potravinových výrobků. Pro zpracovatelský potravinářský průmysl jsme

výkonným dodavatelem dochucovacích složek, ať už formou outsourcingu odpovídajících směsí pro naše zákazníky, nebo formou vyladěných kompozic, jako jsou reakční aromata.

Směrnice o výrobcích

Správné umístění správného produktu

Dáme Vašemu potravinovému výrobku charakter! U nás si můžete být jisti, že výrobek nepřesvědčí jen chutí a pohodlnou přípravou, ale že budou splněny i všechny zákonné směrnice o výrobcích.

Protože často o koupení nebo nekoupení potraviny rozhoduje její prezentace jako bio nebo veganská.

Nabízené směrnice o výrobcích:

 • BIO
 • Certifikace halal
 • Veganské potraviny
 • Nízký obsah soli/ snížený obsah soli
 • Použití přírodních aromat
 • Bez látek zvýrazňujících chuť
 • Bez alergenů
 • Bez přidaných aromat
 • Bez přidaného rostlinného bílkovinného hydrolyzátu
 • Bez kvasnicového extraktu
 • Bez ztužených tuků

Zpracování mezd / outsourcing

Zpracování mezd je věcí důvěry

Proč mnoho známých výrobců spoléhá na firmu Hügli, když se jedná o outsourcing vývoje a výroby individuálních potravinových výrobků?

Outsourcing přestavuje ekonomickou výhodu díky tomu, že umožňuje soustředit se na vlastní kompetence, zkracuje řetězec vytváření hodnot s ohledem na náklady a vytváří volné zdroje.

Outsourcing ale také bezpodmínečně znamená důvěru ve výrobního partnera a jeho diskrétnost. Tato důvěra vzniká na základě osobního vztahu k našim zákazníkům.

Vývoj výrobků

Inovace s láskou pro detail

Naši experti z oblasti distribuce, marketingu a vývoje výrobků mají díky svým dlouholetým zkušenostem a znalosti trhu vytříbený cit pro trendy. Díky průzkumu trhu, testování trhu a obchodů a internímu „Knowledge centru“ vznikají stále nové, inovativní produktové nápady.

Při krátkém rozhovoru si zaznamenáváme všechny požadavky na potravinové výrobky. Poté jsou vyvinuty a ochutnány první vzorky. Teprve, když potravinový produkt na 100 procent splňuje všechny požadavky, vytvoří se finální receptura a je uvolněna do výroby.

Zajištění kvality & potravinové právo

Potravinové právo & zajištění kvality

V potravinářském průmyslu platí obzvláště přísné zákony a předpisy. U nás se kompetentní experti na potravinové právo starají o to, aby všechny výrobky, které vyrábíme, tyto podmínky splňovaly. K tomu patří i vytváření detailní, informačně hodnotné specifikace produktu a kontrola etiket pro hotový, zabalený výrobek.

Abychom zajistili, že všechny výrobní procesy odpovídají vysokým standardům kvality, kontrolují se průběžně všechny suroviny, procesy i hotové výrobky. Abychom mohli vytvářet a zlepšovat naše systémy a procesy, jsme certifikováni v souladu s běžnými potravinářskými standardy a standardy kvality.

Vaše kontaktní osoba

Stefan Cautillo
Phone +41 71 447 22 33
E-Mail stefan.cautillo@huegli.com

Hügli Nährmittel AG
Bleichestrasse 31
9323 Steinach
Švýcarsko