Žádný kompromis, pokud jde o chuť

Chcete vědomě omezit Vaši konzumaci masa a uzenin, ale přesto se nechcete vzdát výrazné chuti lahodné klobásky? Paleta našich výrobků Vám nabízí řešení.

Pochutnat si bez masa

Díky Hügli si můžete i zcela bez masa vychutnat lahodnou grilovanou klobásku nebo výborný chléb se salámem. Naše nabídka náhražek masa Vám nabízí vegetariánský krájený salám, vegetariánský nářez nebo vegetariánské párky.

Technologie & služby

Proč nám důvěřuje tolik zákazníků? Protože bereme náš úkol vážně a víme, co děláme. Od kreativního výrobního nápadu, přes spolehlivou záruku kvality, až k úspěšnému uvedení na trh.

Vyberte si zde zákaznickou skupinu, ke které patříte, a zjistěte více o naší nabídce.

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Vývoj produktů s láskou pro detail

Vyvíjíme a vyrábíme produkty pro koncové spotřebitele podle představ a přání našich zákazníků. Opíráme se přitom o naše znalosti trhu a výrobků. Přitom je naším cílem poskytnout našim zákazníkům v krátkém čase individuální řešení, které by v plném rozsahu zohledňovalo jejich konkrétní specifické požadavky.

Nejnovější technologie

Hügli Vám nabízí široký sortiment sušených a tekutých výrobků. V našich výrobních závodech v šesti evropských zemích se využívají nejmodernější výrobní technologie. Protože chceme využívat naše schopnosti v kulinářství v různých výrobních oborech, neustále se snažíme rozšiřovat a zdokonalovat možnosti naší výroby.

Vaše požadavky nás ženou kupředu

S prstem na tepu trhu bezprostředně reagujeme na změny v poptávce. Naše nabídka proto samozřejmě zahrnuje oblasti jako je:

  • Bio
  • Bezlepkové potraviny
  • Bez palmového oleje
  • Vegetariánské a veganské potraviny

 

 

Vaše kontaktní osoby

Kateřina Stuchlíková
Phone +420 321 759 643
E-Mail katerina.stuchlikova@huegli.cz

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic

 

 

Vegetariánské od roku 1893

U příležitosti svého 125. výročí se nejstarší vegetariánská značka světa Eden prezentuje v nové podobě! Další generace Eden startuje s moderní podobou značky a obohacuje potravinový trh inspirujícím vegetariánským trendovým sortimentem. Tento sortiment zahrnuje lahodné vegetariánské salámové výrobky, čtyři barevné zeleninové polévky "Soup Quickies", napínavá jídla o jednom chodu Soul-Food "Löffel Zeit" pro okamžiky požitku v uvolněné atmosféře a exotické potravinové sady "Happy Bowl" pro dobrodružné kuchaře. Ve všech případech se jedná o stoprocentně vegetariánské biopotraviny. Objevte v Eden vegetariánský ráj a nechte se inspirovat!

Zdravý požitek zcela jednoduše a přirozeně

granoVita nabízí zdravé a velmi chutné potraviny pro celý den. granoVita – to jsou vegetariánské nebo veganské výrobky vynikající kvality. Sortiment zahrnuje vydatné pomazánky, jako jsou paštiky, biokrémy a vegetariánská sádla i alternativy masa, oříšková a mandlová másla, müsli a alternativní sladidla.

Stravování s rozmyslem a chutí

Heirler je jedním z prvních, kdo zavedl chutné alternativy masa a uzenin v biokvalitě – tyto výrobky jsou jedinečné svou konzistencí i chutí a zároveň vypadají lahodně a svěže. Heirler kromě toho nabízí široký sortiment chlazených bio výrobků různých produktových řad.

Vaše kontaktní osoba

Consumer Brands
Phone +49 7732 807-1
E-Mail info@consumer-brands.de

Heirler Cenovis GmbH
Schützenstrasse 24
78315 Radolfzell
Německo