Vaše jídlo si zaslouží zvýraznit

Seznamte se s naší inovativní koncepcí aromat (Flavour System). Jejich struktura připomíná pyramidu a skládá se ze tří prvků základních tónů (base notes), profilových příchutí (profile flavours) a horních tónů (top notes).

Jedna pyramida, tři prvky – jedinečná chuť

Podle přání nabízíme také řešení pro aromata bez zvýrazňovačů chuti, která nemění chuť Vašeho výrobku.

Technologie & služby

Proč nám důvěřuje tolik zákazníků? Protože bereme náš úkol vážně a víme, co děláme. Od kreativního výrobního nápadu, přes spolehlivou záruku kvality, až k úspěšnému uvedení na trh.

Vyberte si zde zákaznickou skupinu, ke které patříte, a zjistěte více o naší nabídce.

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Nejnovější technologie

Flavour Systems je inovativní koncepce aromat vyvinutá Hügli Food Industry. Skládá se ze stavebnicového systému základních aromat a profilových příchutí, které je možné téměř libovolně kombinovat a umožní Vám velkou flexibilitu využití. Díky přidání horních tónů je možné vytvořit aromatické směsi, jako jsou přísady nebo bujony. Nízké dávkování navíc vede k nízkým nákladům. Naše náhrady rostlinných bílkovinných hydrolyzátů, nebo náhrady glutamanu sodného jsou k dostání v tekuté formě, jako prášek nebo koncentrovaný prášek (méně soli).

Naše výrobky odpovídají Vašim požadavkům

Naše výrobky odpovídají Vašim požadavkům
Naše výrobky odpovídají různým požadavkům podle Vašich individuálních přání:

  • Bez glutamanu sodného (MSG), přírodní aromata
  • Bez bílkovinných hydrolyzátů
  • Bez alergenů

Výhoda pro Vás

Chcete nabídnout Vašim zákazníkům zaoblenou, vyváženou chuť umami? Rádi pro Vás vyvineme Váš systém aromat a pomůžeme Vám přitom navrátit Vašim výrobkům jejich chuťový profil, který se ztratil ve výrobních procesech.

Vaše kontaktní osoba

Stefan Cautillo
Phone +41 71 447 22 33
E-Mail stefan.cautillo@huegli.com

Hügli Nährmittel AG
Bleichestrasse 31
9323 Steinach
Švýcarsko