Ideální doplněk pro dobrý pocit z vlastního těla

Naše inovativní doplňky stravy podporují spotřebitele, kteří mají zvýšenou potřebu určitých výživových látek, chtějí vyrovnat nedostatek živin nebo chtějí preventivně podpořit své zdraví a harmonii tělesného i duševního stavu.

Inovativní, účinné a chutné

Ať už jde o vysokokalorické polévky, hotová jídla, müsli nebo kaše pro pokrytí nedostatečné výživy u seniorů, nebo o proteinové koktejly s vitamíny a minerálními látkami pro zachování zdravých kloubů, kostí, či svalové hmoty, nebo výrobky pro zdravé srdce a střeva – naše výrobky nevynikají jen svou účinností, ale i chutí.

Technologie & služby

Proč nám důvěřuje tolik zákazníků? Protože bereme náš úkol vážně a víme, co děláme. Od kreativního výrobního nápadu, přes spolehlivou záruku kvality až k úspěšnému uvedení na trh.

Vyberte si zde zákaznickou skupinu, ke které patříte, a zjistěte více o naší nabídce.

Nechte se přímo okouzlit – kvalitou a zkušenostmi

V této oblasti se opravdu vyznáme, protože základní sortiment našich výrobků vyrábíme už přes 80 let.

Sortiment společnosti Hügli Vám nabízí snadnou přípravu s širokým prostorem pro individuální úpravu a Vaši vlastní kreativitu v kuchyni.

Naším cílem je poskytnout Vám co nejlepší podporu v každodenní práci a zároveň zajistit Vaši spokojenost a především spokojenost Vašich hostů. Vždy s vizí, o krok dál před ostatními.

Přímý dialog – od člověka k člověku

Na osobním poradenství nám velmi záleží.

Profesionální kuchyně má speciální nároky. My je známe. Proč? Protože mnoho z nás jsou profesionální kuchaři. Víme, na čem záleží, a opravdu velmi si zakládáme na přímém kontaktu s našimi zákazníky. Proto budete značku Hügli hledat na trhu marně.

Náš tým se postará o to, abyste se mohl věnovat své každodenní profesionální práci v kuchyni. My vyřídíme zbytek, od nápadu až po dodání.

Spolehlivě, osobně a přímo.

Mysleli jsme na všechny a na všechno

Naši zákazníci v profesionálních kuchyních se musí každý den vypořádávat s nejrůznějšími problémy. Ať už pracují ve školce, špičkové restauraci nebo v domově důchodců. Tak různorodé, jako jsou tyto problémy, jsou i naše koncepce pro různé cílové skupiny, které Vám nabízíme. Výrobky a podpora radou i skutkem od lidí z praxe lidem z praxe.

Chytře zabaleno – ekologicky & ekonomicky

Naše výrobky balíme do ekologických materiálů, které se dají snadno recyklovat nebo je jednoduše možné je opakovaně použít, např. naše normovaná gastronádoba, kterou můžete využívat opakovaně.

BIO výrobky – také u nás

Rádi byste Vašim hostům nabídli pokrmy z biologicky pěstovaných surovin? Náš BIO-sortiment Vám nabízí velký výběr výrobků v nejvyšší biokvalitě. Minimálně 95 % obsažených zemědělských surovin pochází z kontrolované biologické výroby. Výroba a zpracování odpovídají požadavkům nařízení EU o ekologickém zemědělství.

CuraPlus

V době, kdy je stále více lidí ve stále vyšším věku, jsou stále důležitější výživové koncepce zaměřené speciálně na seniory. Proto Vám nabízíme naši koncepci CuraPlus – řešení střižené na míru pro problém nedostatečné výživy, který je v této cílové skupině velmi častý.

 

 

Food Service

Už více než 80 let představuje Hügli inovativní produktová řešení polévek, omáček, bujonů, kořenících přípravků, antipasti, dresinků, čerstvých výrobků a dezertů. Naším cílem je poskytnout Vám co nelepší podporu v každodenní práci a zároveň zajistit Vaši spokojenost a především spokojenost Vašich hostů.

 

 

Vaše kontaktní osoba

Hügli Food Service
Phone +420 321 759-560
E-Mail info@huegli.cz

Hügli Food s.r.o. 
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic

 

 

Katalog výrobků

Hledejte a najděte…
...snadno a přehledně

Chutné výrobky pro každé použití a všechny oblasti trhu mimo segment domácností.

ke všem výrobkům

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Vývoj produktů s láskou pro detail

Vyvíjíme a vyrábíme produkty pro koncové spotřebitele podle představ a přání našich zákazníků. Opíráme se přitom o naše znalosti trhu a výrobků. Přitom je naším cílem poskytnout našim zákazníkům v krátkém čase individuální řešení, které by v plném rozsahu zohledňovalo jejich konkrétní specifické požadavky.

Nejnovější technologie

Hügli Vám nabízí široký sortiment sušených a tekutých výrobků. V našich výrobních závodech v šesti evropských zemích se využívají nejmodernější výrobní technologie. Protože chceme využívat naše schopnosti v kulinářství v různých výrobních oborech, neustále se snažíme rozšiřovat a zdokonalovat možnosti naší výroby.

Vaše požadavky nás ženou kupředu

S prstem na tepu trhu bezprostředně reagujeme na změny v poptávce. Naše nabídka proto samozřejmě zahrnuje oblasti jako je:

  • Bio
  • Bezlepkové potraviny
  • Bez palmového oleje
  • Vegetariánské a veganské potraviny

Vaše kontaktní osoba

Kateřina Stuchlíková
Phone +420 321 759 643
E-Mail katerina.stuchlikova@huegli.cz

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic