Nejen pro chladná období

V chladné zimní dny dostane mnoho z nás chuť na teplou polévku. Ale i za teplých dní může lehká zeleninová polévka utišit hlad.

Tradiční či neobvyklá – všechno je možné

Asi žádné jídlo není tak rozmanité jako polévky. Vyberte si mezi krémovými polévkami, polévkami se zavářkou, vydatnou gulášovou polévkou nebo lehkou jarní polévkou. Hügli vykouzlí něco dokonce i pro vybíravé dětičky!

Technologie & služby

Proč nám důvěřuje tolik zákazníků? Protože bereme náš úkol vážně a víme, co děláme. Od kreativního výrobního nápadu, přes spolehlivou záruku kvality až k úspěšnému uvedení na trh.

Vyberte si zde zákaznickou skupinu, ke které patříte, a zjistěte více o naší nabídce.

Nechte se přímo okouzlit – kvalitou a zkušenostmi

V této oblasti se opravdu vyznáme, protože základní sortiment našich výrobků vyrábíme už přes 80 let.

Sortiment společnosti Hügli Vám nabízí snadnou přípravu s širokým prostorem pro individuální úpravu a Vaši vlastní kreativitu v kuchyni.

Naším cílem je poskytnout Vám co nejlepší podporu v každodenní práci a zároveň zajistit Vaši spokojenost a především spokojenost Vašich hostů. Vždy s vizí, o krok dál před ostatními.

Přímý dialog – od člověka k člověku

Na osobním poradenství nám velmi záleží.

Profesionální kuchyně má speciální nároky. My je známe. Proč? Protože mnoho z nás jsou profesionální kuchaři. Víme, na čem záleží, a opravdu velmi si zakládáme na přímém kontaktu s našimi zákazníky. Proto budete značku Hügli hledat na trhu marně.

Náš tým se postará o to, abyste se mohl věnovat své každodenní profesionální práci v kuchyni. My vyřídíme zbytek, od nápadu až po dodání.

Spolehlivě, osobně a přímo.

Mysleli jsme na všechny a na všechno

Naši zákazníci v profesionálních kuchyních se musí každý den vypořádávat s nejrůznějšími problémy. Ať už pracují ve školce, špičkové restauraci nebo v domově důchodců. Tak různorodé, jako jsou tyto problémy, jsou i naše koncepce pro různé cílové skupiny, které Vám nabízíme. Výrobky a podpora radou i skutkem od lidí z praxe lidem z praxe.

Chytře zabaleno – ekologicky & ekonomicky

Naše výrobky balíme do ekologických materiálů, které se dají snadno recyklovat nebo je jednoduše možné je opakovaně použít, např. naše normovaná gastronádoba, kterou můžete využívat opakovaně.

BIO výrobky – také u nás

Rádi byste Vašim hostům nabídli pokrmy z biologicky pěstovaných surovin? Náš BIO-sortiment Vám nabízí velký výběr výrobků v nejvyšší biokvalitě. Minimálně 95 % obsažených zemědělských surovin pochází z kontrolované biologické výroby. Výroba a zpracování odpovídají požadavkům nařízení EU o ekologickém zemědělství.

CuraPlus

V době, kdy je stále více lidí ve stále vyšším věku, jsou stále důležitější výživové koncepce zaměřené speciálně na seniory. Proto Vám nabízíme naši koncepci CuraPlus – řešení střižené na míru pro problém nedostatečné výživy, který je v této cílové skupině velmi častý.

SystemPlus

SystemPlus je naším řešením všude tam, kde je velkým přínosem, že se jednotlivé komponenty už nemusí vařit. Umožňuje rychlou a bezpečnou výrobu a harmonizaci celého procesu. Předvařené složky se bez vaření, studené nebo teplé, naporcují a těsně před konzumací se regenerují na požadovanou teplotu. SystemPlus je produktová koncepce pro Cook & Chill a pro studenou přípravu.

 

 

Food Service

Už více než 80 let představuje Hügli inovativní produktová řešení polévek, omáček, bujonů, kořenících přípravků, antipasti, dresinků, čerstvých výrobků a dezertů. Naším cílem je poskytnout Vám co nejlepší podporu v každodenní práci a zároveň zajistit Vaši spokojenost a především spokojenost Vašich hostů.

 

 

Vaše kontaktní osoba

Hügli Food Service
Phone +420 321 759-560
E-Mail info@huegli.cz

Hügli Food s.r.o. 
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic

 

 

Katalog výrobků

Hledejte a najděte…
...snadno a přehledně

Chutné výrobky pro každé použití a všechny oblasti trhu mimo segment domácností.

ke všem výrobkům

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Vývoj produktů s láskou pro detail

Vyvíjíme a vyrábíme produkty pro koncové spotřebitele podle představ a přání našich zákazníků. Opíráme se přitom o naše znalosti trhu a výrobků. Přitom je naším cílem poskytnout našim zákazníkům v krátkém čase individuální řešení, které by v plném rozsahu zohledňovalo jejich konkrétní specifické požadavky.

Nejnovější technologie

Hügli Vám nabízí široký sortiment sušených a tekutých výrobků. V našich výrobních závodech v šesti evropských zemích se využívají nejmodernější výrobní technologie. Protože chceme využívat naše schopnosti v kulinářství v různých výrobních oborech, neustále se snažíme rozšiřovat a zdokonalovat možnosti naší výroby.

Vaše požadavky nás ženou kupředu

S prstem na tepu trhu bezprostředně reagujeme na změny v poptávce. Naše nabídka proto samozřejmě zahrnuje oblasti jako je:

 • Bio
 • Bezlepkové potraviny
 • Bez palmového oleje
 • Vegetariánské a veganské potraviny

Vaše kontaktní osoby

Kateřina Stuchlíková
Phone +420 321 759 643
E-Mail katerina.stuchlikova@huegli.cz

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Nejnovější technologie

Hügli Vám nabízí velký výběr polévek v prášku. Je možné vytvořit receptury pro čiré vývary podle přání s nudlemi, zeleninou nebo knedlíčky. Všechny polévky vyrábíme v našich moderních směsných závodech v Evropě, které odpovídají přísným předpisům na kvalitu a hygienu.

Naše výrobky odpovídají Vašim požadavkům

Naše výrobky odpovídají podle Vašich individuálních přání různým požadavkům:

 • Tradiční
 • Bio
 • Bezlepkové potraviny
 • Bez palmového oleje
 • Veganské a vegetariánské potraviny
 • Bez látek zvýrazňujících chuť
 • Bez alergenů

Vaše kontaktní osoba

Stefan Cautillo
Phone +41 71 447 22 33
E-Mail stefan.cautillo@huegli.com

Hügli Nährmittel AG
Bleichestrasse 31
9323 Steinach
Švýcarsko

Bez obsahu určitých látek a bio

Cenovis je specialistou na potraviny bez obsahu určitých látek, vyrobených k kvalitních surovin v bio kvalitě. Atraktivní sortiment zahrnuje vývary, polévky, omáčky, kořenící přípravky a hotová jídla pro každou potřebu. Je ideální pro ty, kteří hledají ekologické potraviny a vědomě se chtějí vyhnout určitým surovinám, například lepku nebo laktóze.

Prostě si užívejte

Naším cílem je vyrábět rozmanité a dobré bio výrobky, které Vám ulehčí Váš všední den v kuchyni: Od Natur Compagnie, základních výrobků na vaření, jako jsou kvalitní zeleninové bujony, masové vývary a omáčky, přes rozsáhlý sortiment polévek na vaření a instantních polévek až po výrobky pro snadnou přípravu, jako jsou pokrmy v kelímku, hotová jídla a kořenící směsi. S dobrými bio-surovinami, čistým svědomím a chutnými recepturami.

Tradiční bio značka z bio obchodu

Tradičně dobré - už 70 let nabízí ERNTESEGEN, jako jeden z průkopníků hnutí přírodní stravy, kvalitní přírodní produkty z pečlivě vybraných a citlivě zpracovaných surovin. Všechny receptury obsahují známou pra-sůl ERNTESEGEN. Kromě původní „pra-soli“ zahrnuje sortiment kvalitní zeleninové bujony a masové vývary, omáčky, polévky a kořenící přípravky.

Polévky, omáčky i salát – budou s tellofixem vždy vynikající!

„Kvalita a zdravá strava“ s tellofix - to je cíl, který máme vždy na paměti. Po více než 50leté firemní tradici garantujeme bujony, omáčky a kořenící přípravky té nejvyšší kvality. U našich tradičních sušených míchaných výrobků, které mají plnou chuť jako od babičky, se spoléháme na kvalitní suroviny, citlivé metody zpracování a nejmodernější výrobní linky.

Vegetariánské od roku 1893

U příležitosti svého 125. výročí se nejstarší vegetariánská značka světa Eden prezentuje v nové podobě! Další generace Eden startuje s moderní podobou značky a obohacuje potravinový trh inspirujícím vegetariánským trendovým sortimentem. Tento sortiment zahrnuje lahodné vegetariánské salámové výrobky, čtyři barevné zeleninové polévky "Soup Quickies", napínavá jídla o jednom chodu Soul-Food "Löffel Zeit" pro okamžiky požitku v uvolněné atmosféře a exotické potravinové sady "Happy Bowl" pro dobrodružné kuchaře. Ve všech případech se jedná o stoprocentně vegetariánské biopotraviny. Objevte v Eden vegetariánský ráj a nechte se inspirovat!

Vaše kontaktní osoba

Consumer Brands
Phone +49 7732 807-1
E-Mail info@consumer-brands.de

Heirler Cenovis GmbH
Schützenstrasse 24
78315 Radolfzell
Německo