Individuální chuť pro Vaše snacky

Jako partner předních výrobců snacků se v oblasti přísad do snacků můžeme opřít o rozsáhlé zkušenosti. Dodejte svým chipsům, oříškům, popcornu, pufovaným chipsům nebo kuličkám jejich osobitou chuť. Rádi pro Vás vyvineme přísadu přizpůsobenou Vašemu trhu.

Sladké nebo ostré – exotické nebo tradiční

Právě pokud se chcete odlišit od většiny, jsme tím správným partnerem. V naší databázi se nachází celá řada klasických a inovativních variací.

Technologie & služby

Proč nám důvěřuje tolik zákazníků? Protože bereme náš úkol vážně a víme, co děláme. Od kreativního výrobního nápadu, přes spolehlivou záruku kvality, až k úspěšnému uvedení na trh.

Vyberte si zde zákaznickou skupinu, ke které patříte, a zjistěte více o naší nabídce.

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Nejnovější technologie

U Hügli Vám nabízíme přírodní ingredience s ověřeným původem, které podle přání mohou mít i výraznou vizuální charakteristiku. Je jedno, jakým směrem se chcete zaměřit, ať už chcete být trendy (Health & Nutrition), nebo se chcete deklarovat jasně, čistě a srozumitelně (Clean label), různým chuťovým směrům se meze nekladou.

Náš sortiment sušeného ovoce a zeleniny i přísad do dipů se skvěle hodí pro doplnění Vašich snacků. Dovolte nám vyvinout Vaši osobní přísadu na základě Vašeho snacku. Díky naší flexibilitě a schopnostem jsme schopni Vám nabídnout náš servis již pro množství od 300 kg a v různých variantách obalů.

Naše výrobky odpovídají Vašim požadavkům

Naše výrobky odpovídají podle Vašich individuálních přání různým požadavkům:

  • Bio, nebo konvenční
  • Přírodní aromata
  • Bez látek zvýrazňujících chuť
  • Bez lepku a alergenů
  • S nižším obsahem soli a cukru
  • Certifikace halal

Vaše kontaktní osoba

Stefan Cautillo
Phone +41 71 447 22 33
E-Mail stefan.cautillo@huegli.com

Hügli Nährmittel AG
Bleichestrasse 31
9323 Steinach
Švýcarsko