Tím správným kořením k nezaměnitelné chuti

Naše směsi na přípravu jídel a kořenící směsi dodávají mnoha pokrmům rychlým a jednoduchým způsobem jejich specifický charakter, nebo doladí jejich chuť. S Hügli se Vám podaří každé jídlo.

Příprava a dochucování hotovými směsmi

Zjednodušte si přípravu gratinovaných nebo smažených jídel našimi směsmi na přípravu pokrmů. Našimi směsmi koření dodáte svým pokrmům osobitou chuť. Ať už se jedná o klasická koření nebo mezinárodní příchuti – Hügli nabízí široké spektrum produktových řešení.

Technologie & služby

Proč nám důvěřuje tolik zákazníků? Protože bereme náš úkol vážně a víme, co děláme. Od kreativního výrobního nápadu, přes spolehlivou záruku kvality, až k úspěšnému uvedení na trh.

Vyberte si zde zákaznickou skupinu, ke které patříte, a zjistěte více o naší nabídce.

Nechte se přímo okouzlit – kvalitou a zkušenostmi

V této oblasti se opravdu vyznáme, protože základní sortiment našich výrobků vyrábíme už přes 80 let.

Sortiment společnosti Hügli Vám nabízí snadnou přípravu s širokým prostorem pro individuální úpravu a Vaši vlastní kreativitu v kuchyni.

Naším cílem je poskytnout Vám co nejlepší podporu v každodenní práci a zároveň zajistit Vaši spokojenost a především spokojenost Vašich hostů. Vždy s vizí, o krok dál před ostatními.

Přímý dialog – od člověka k člověku

Na osobním poradenství nám velmi záleží.

Profesionální kuchyně má speciální nároky. My je známe. Proč? Protože mnoho z nás jsou profesionální kuchaři. Víme, na čem záleží, a opravdu velmi si zakládáme na přímém kontaktu s našimi zákazníky. Proto budete značku Hügli hledat na trhu marně.

Náš tým se postará o to, abyste se mohl věnovat své každodenní profesionální práci v kuchyni. My vyřídíme zbytek, od nápadu až po dodání.

Spolehlivě, osobně a přímo.

Mysleli jsme na všechny a na všechno

Naši zákazníci v profesionálních kuchyních se musí každý den vypořádávat s nejrůznějšími problémy. Ať už pracují ve školce, špičkové restauraci nebo v domově důchodců. Tak různorodé, jako jsou tyto problémy, jsou i naše koncepce pro různé cílové skupiny, které Vám nabízíme. Výrobky a podpora radou i skutkem od lidí z praxe lidem z praxe.

Chytře zabaleno – ekologicky & ekonomicky

Naše výrobky balíme do ekologických materiálů, které se dají snadno recyklovat nebo je jednoduše možné je opakovaně použít, např. naše normovaná gastronádoba, kterou můžete využívat opakovaně.

 

 

Food Service

Už více než 80 let představuje Hügli inovativní produktová řešení polévek, omáček, bujonů, kořenících přípravků, antipasti, dresinků, čerstvých výrobků a dezertů. Naším cílem je poskytnout Vám co nejlepší podporu v každodenní práci a zároveň zajistit Vaši spokojenost a především spokojenost Vašich hostů.

 

 

Vaše kontaktní osoba

Hügli Food Service
Phone +420 321 759-560
E-Mail info@huegli.cz

Hügli Food s.r.o. 
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic

 

 

Katalog výrobků

Hledejte a najděte…
...snadno a přehledně

Chutné výrobky pro každé použití a všechny oblasti trhu mimo segment domácností.

ke všem výrobkům

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Vývoj produktů s láskou pro detail

Vyvíjíme a vyrábíme produkty pro koncové spotřebitele podle představ a přání našich zákazníků. Opíráme se přitom o naše znalosti trhu a výrobků. Přitom je naším cílem poskytnout našim zákazníkům v krátkém čase individuální řešení, které by v plném rozsahu zohledňovalo jejich konkrétní specifické požadavky.

Nejnovější technologie

Hügli Vám nabízí široký sortiment sušených a tekutých výrobků. V našich výrobních závodech v šesti evropských zemích se využívají nejmodernější výrobní technologie. Protože chceme využívat naše schopnosti v kulinářství v různých výrobních oborech, neustále se snažíme rozšiřovat a zdokonalovat možnosti naší výroby.

Vaše požadavky nás ženou kupředu

S prstem na tepu trhu bezprostředně reagujeme na změny v poptávce. Naše nabídka proto samozřejmě zahrnuje oblasti jako je:

 • Bio
 • Bezlepkové potraviny
 • Bez palmového oleje
 • Vegetariánské a veganské potraviny

Vaše kontaktní osoby

Kateřina Stuchlíková
Phone +420 321 759 643
E-Mail katerina.stuchlikova@huegli.cz

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Nejnovější technologie

Nabízíme Vám to správné koření pro Vaše polévky, omáčky a hotová jídla. Díky našemu dlouholetému know how slaných aromatizovaných složek dokážeme vystihnout požadavky trhu. Ať už jako prášek, pasta nebo tekuté – Hügli nabízí široké spektrum produktových řešení od klasického sypkého koření až po mezinárodní příchuti. Naše kořenící směsi dodávají mnoha pokrmům jejich specifický charakter, nebo závěrečnou tečku.

Naše výrobky odpovídají Vašim požadavkům

Naše výrobky odpovídají podle Vašich individuálních přání různým požadavkům:

 • Tradiční
 • Bio
 • Bezlepkové potraviny
 • Bez palmového oleje
 • Veganské a vegetariánské potraviny
 • Bez látek zvýrazňujících chuť
 • Bez alergenů

Vaše kontaktní osoba

Stefan Cautillo
Phone +41 71 447 22 33
E-Mail stefan.cautillo@huegli.com

Hügli Nährmittel AG
Bleichestrasse 31
9323 Steinach
Švýcarsko

Bez obsahu určitých látek a bio

Cenovis je specialistou na potraviny bez obsahu určitých látek, vyrobených k kvalitních surovin v bio kvalitě. Atraktivní sortiment zahrnuje vývary, polévky, omáčky, kořenící přípravky a hotová jídla pro každou potřebu. Je ideální pro ty, kteří hledají ekologické potraviny a vědomě se chtějí vyhnout určitým surovinám, například lepku nebo laktóze.

Prostě si užívejte

Naším cílem je vyrábět rozmanité a dobré bio výrobky, které Vám ulehčí Váš všední den v kuchyni: Od Natur Compagnie, základních výrobků na vaření, jako jsou kvalitní zeleninové bujony, masové vývary a omáčky, přes rozsáhlý sortiment polévek na vaření a instantních polévek až po výrobky pro snadnou přípravu, jako jsou pokrmy v kelímku, hotová jídla a kořenící směsi. S dobrými bio-surovinami, čistým svědomím a chutnými recepturami.

Tradiční bio značka z bio obchodu

Tradičně dobré - už 70 let nabízí ERNTESEGEN, jako jeden z průkopníků hnutí přírodní stravy, kvalitní přírodní produkty z pečlivě vybraných a citlivě zpracovaných surovin. Všechny receptury obsahují známou pra-sůl ERNTESEGEN. Kromě původní „pra-soli“ zahrnuje sortiment kvalitní zeleninové bujony a masové vývary, omáčky, polévky a kořenící přípravky.

Polévky, omáčky i salát – budou s tellofixem vždy vynikající!

„Kvalita a zdravá strava“ s tellofix - to je cíl, který máme vždy na paměti. Po více než 50leté firemní tradici garantujeme bujony, omáčky a kořenící přípravky té nejvyšší kvality. U našich tradičních sušených míchaných výrobků, které mají plnou chuť jako od babičky, se spoléháme na kvalitní suroviny, citlivé metody zpracování a nejmodernější výrobní linky.

Vegetariánské od roku 1893

U příležitosti svého 125. výročí se nejstarší vegetariánská značka světa Eden prezentuje v nové podobě! Další generace Eden startuje s moderní podobou značky a obohacuje potravinový trh inspirujícím vegetariánským trendovým sortimentem. Tento sortiment zahrnuje lahodné vegetariánské salámové výrobky, čtyři barevné zeleninové polévky "Soup Quickies", napínavá jídla o jednom chodu Soul-Food "Löffel Zeit" pro okamžiky požitku v uvolněné atmosféře a exotické potravinové sady "Happy Bowl" pro dobrodružné kuchaře. Ve všech případech se jedná o stoprocentně vegetariánské biopotraviny. Objevte v Eden vegetariánský ráj a nechte se inspirovat!

Vaše kontaktní osoba

Consumer Brands
Phone +49 7732 807-1
E-Mail info@consumer-brands.de

Heirler Cenovis GmbH
Schützenstrasse 24
78315 Radolfzell
Německo