Nejen rychle, ale i chutně

Někdy to musí jít rychle – ale i přesto se nechceme vzdát chutného jídla. Hügli proto nabízí mnoho rozmanitých hotových jídel.

Jednoduše je ohřejte a pochutnejte si

Ať už jste doma nebo na cestách – s našimi hotovými pokrmy dokážete připravit chutná a pestrá jídla v tom nejkratším čase. Naše výrobky pro snadnou přípravu zahrnují celou škálu od rizota, přes bramborové kaše až po lahodné vegetariánské burgery.

Technologie & služby

Proč nám důvěřuje tolik zákazníků? Protože bereme náš úkol vážně a víme, co děláme. Od kreativního výrobního nápadu, přes spolehlivou záruku kvality, až k úspěšnému uvedení na trh.

Vyberte si zde zákaznickou skupinu, ke které patříte, a zjistěte více o naší nabídce.

Kvalita od roku 1935

Už od chvíle, kdy byla v Hügli vyrobena první průmyslově vyráběná bujonová kostka „Brodox“ nabízíme našim zákazníkům velmi kvalitní výrobky a služby. Tradice a zkušenosti jsou tajemstvím nezaměnitelné chuti našich výrobků a po léta přesvědčují naše zákazníky.

Kulinářské kompetence

Naši poradci v oblasti využití a vývojáři mají dlouholeté zkušenosti v potravinářském odvětví. Jsou v každodenním styku se zákazníky a kolegy a rozšiřují tak neustále své odborné gastronomické znalosti. Tento proces je podpořen průzkumy a monitoringem trhu a obchodů, na základě nichž naši odborníci dále rozvíjejí svůj přesný cit pro trendy.

Vývoj produktů s láskou pro detail

Vyvíjíme a vyrábíme produkty pro koncové spotřebitele podle představ a přání našich zákazníků. Opíráme se přitom o naše znalosti trhu a výrobků. Přitom je naším cílem poskytnout našim zákazníkům v krátkém čase individuální řešení, které by v plném rozsahu zohledňovalo jejich konkrétní specifické požadavky.

Nejnovější technologie

Hügli Vám nabízí široký sortiment sušených a tekutých výrobků. V našich výrobních závodech v šesti evropských zemích se využívají nejmodernější výrobní technologie. Protože chceme využívat naše schopnosti v kulinářství v různých výrobních oborech, neustále se snažíme rozšiřovat a zdokonalovat možnosti naší výroby.

Vaše požadavky nás ženou kupředu

S prstem na tepu trhu bezprostředně reagujeme na změny v poptávce. Naše nabídka proto samozřejmě zahrnuje oblasti jako je:

  • Bio
  • Bezlepkové potraviny
  • Bez palmového oleje
  • Vegetariánské a veganské potraviny

Vaše kontaktní osoba

Kateřina Stuchlíková
Phone +420 321 759 643
E-Mail katerina.stuchlikova@huegli.cz

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic

Bez obsahu určitých látek a bio

Cenovis je specialistou na potraviny bez obsahu určitých látek, vyrobených k kvalitních surovin v bio kvalitě. Atraktivní sortiment zahrnuje vývary, polévky, omáčky, kořenící přípravky a hotová jídla pro každou potřebu. Je ideální pro ty, kteří hledají ekologické potraviny a vědomě se chtějí vyhnout určitým surovinám, například lepku nebo laktóze.

Prostě si užívejte

Naším cílem je vyrábět rozmanité a dobré bio výrobky, které Vám ulehčí Váš všední den v kuchyni: Od Natur Compagnie, základních výrobků na vaření, jako jsou kvalitní zeleninové bujony, masové vývary a omáčky, přes rozsáhlý sortiment polévek na vaření a instantních polévek až po výrobky pro snadnou přípravu, jako jsou pokrmy v kelímku, hotová jídla a kořenící směsi. S dobrými bio-surovinami, čistým svědomím a chutnými recepturami.

Vaše kontaktní osoba

Consumer Brands
Phone +49 7732 807-1
E-Mail info@consumer-brands.de

Heirler Cenovis GmbH
Schützenstrasse 24
78315 Radolfzell
Německo