Vy máte značku – my Vám pomůžeme ji posílit

My u Hügli vyvíjíme a vyrábíme potravinové výrobky pro koncové spotřebitele podle představ a přání našich zákazníků. Opíráme se
přitom o naše znalosti trhu a výrobků. Přitom je naším cílem poskytnout našim zákazníkům v krátkém čase individuální řešení
potravinových výrobků, které v plném rozsahu zohledňuje konkrétní specifické požadavky.

Svou nabídkou potravin se zaměřujeme na tři zákaznické skupiny:

  • Maloobchodní organizace
  • Majitele značek
  • Výrobce potravin

Vývoj produktů

INOVACE S LÁSKOU K DETAILU

Naši odborníci z oblasti prodeje, marketingu a vývoje produktů mají díky své dlouhodobé zkušenosti a znalosti trhu jemný cit pro nové trendy. S podporou výzkumu trhu a monitorování trhu a obchodů a díky pravidelné vzájemné výměně zkušeností a poznatků vznikají stálé nové inovativní produkty.

Ve společném brainstormingu s našimi zákazníky vyvíjíme rádi i na základě jejich nápadů produkty pro jejich vlastní značky.

Na základě prvotního briefingu vytváříme degustační vzorky produktů. Teprve po naprosté spokojenosti našich zákazníků společně navrhujeme balení a plánujeme produkci.

Podpora distribuce

PODPORA NA MÍSTĚ

Považujeme za samozřejmé, že svým obchodním partnerům poskytujeme nejlepší možný zákaznický servis. Proto klademe velký důraz na individuální péči o naše zákazníky.

Díky mezinárodní struktuře naší organizace jsme schopni nabídnout našim zákazníkům ten nejlepší servis.

Zajištění kvality & potravinové právo

MNOHONÁSOBNÉ JIŠTĚNÍ

V potravinářském průmyslu platí obzvláště přísné zákony a předpisy. U nás se kompetentní experti na potravinové právo starají o to, aby všechny výrobky, které vyrábíme, tyto podmínky splňovaly. K tomu patří i vytváření detailní a informačně hodnotné specifikace produktu pro výrobu a kontrola etiket na hotovém potravinovém výrobku.

Abychom zajistili, že všechny výrobní procesy odpovídají vysokým standardům kvality, kontrolují se průběžně všechny suroviny, procesy i hotové výrobky. Abychom mohli vytvářet a zlepšovat naše systémy a procesy, jsme certifikováni v souladu s běžnými potravinářskými standardy a standardy kvality.

Obaly

VŽDY DOBŘE ZABALEN

Rádi Vám podrobně poradíme a najdeme optimální obal pro Váš potravinový výrobek.
Poskytujeme široký výběr obalů a tuto nabídku stále rozšiřujeme.

Vaše kontaktní osoby

Kateřina Stuchlíková
Phone +420 321 759 643
E-Mail katerina.stuchlikova@huegli.cz

Hügli Food s.r.o.
Nádražní 426 / 281 44 Zásmuky
Czech Republic